26.06.2026.
10:48
Blokaderi ponovo udaraju na teritorijalni integritet i Ustav Srbije: "Sandžak je deo Bosne"
Blokader iz Novog Pazara koji na Svetskom prvenstvu u fudbalu podržava reprezentaciju Bosne i Hercegovine rekao je skandaloznu izjavu za medije, a to je da je Sandžak deo Bosne, i samim tim pozvao na rušenje Ustava Srbije.
Ovom izjavom, još jednom je dokazano da blokaderima nije stalo do teritorijalnog integriteta Srbije, kao i do poštovanja Ustava ode države.
Blokader je, nakon pobede koju je reprezentacija Bosne i Hercegovine postigla u poslednjoj odigranoj utakmici na prvenstvu, izjavio da je "Sandžak deo Bosne, kao i da je atmosfera ista kao i u Bosni."
Opširnije pogledajte u videu:
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar