Hoće li iko reagovati? 2

26.06.2026.

10:48

Blokaderi ponovo udaraju na teritorijalni integritet i Ustav Srbije: "Sandžak je deo Bosne"

Blokader iz Novog Pazara koji na Svetskom prvenstvu u fudbalu podržava reprezentaciju Bosne i Hercegovine rekao je skandaloznu izjavu za medije, a to je da je Sandžak deo Bosne, i samim tim pozvao na rušenje Ustava Srbije.

Izvor: Mediji

Blokaderi ponovo udaraju na teritorijalni integritet i Ustav Srbije: "Sandžak je deo Bosne"
Antonio Ahel/ATAImages

Podeli:

Ovom izjavom, još jednom je dokazano da blokaderima nije stalo do teritorijalnog integriteta Srbije, kao i do poštovanja Ustava ode države.

Blokader je, nakon pobede koju je reprezentacija Bosne i Hercegovine postigla u poslednjoj odigranoj utakmici na prvenstvu, izjavio da je "Sandžak deo Bosne, kao i da je atmosfera ista kao i u Bosni."

Opširnije pogledajte u videu:

Podeli:

Tagovi

2 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: