Politika 0

27.6.2026.

12:45

Građani koji pešače ka Beogradu dočekani u Batajnici po starim srpskim običajima – uz pogaču i so

Kolona građana koji su krenuli iz Novog Sada, Rume i Sremske Mitrovice na veliki skup u Beogradu stigla je jutros do Batajnice, gde su dočekani kako i dolikuje – po starom srpskom običaju uz so i pogaču, pišu mediji.

Izvor: Mediji

Građani koji pešače ka Beogradu dočekani u Batajnici po starim srpskim običajima – uz pogaču i so Printscreen/Kurir.rs

Podeli:

0 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar