Kolona građana koji su krenuli iz Novog Sada, Rume i Sremske Mitrovice na veliki skup u Beogradu stigla je jutros do Batajnice, gde su dočekani kako i dolikuje – po starom srpskom običaju uz so i pogaču, pišu mediji.
Izvor: Mediji
Printscreen/Kurir.rs
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
27.6.2026.
12:45
Građani koji pešače ka Beogradu dočekani u Batajnici po starim srpskim običajima – uz pogaču i so
Kolona građana koji su krenuli iz Novog Sada, Rume i Sremske Mitrovice na veliki skup u Beogradu stigla je jutros do Batajnice, gde su dočekani kako i dolikuje – po starom srpskom običaju uz so i pogaču, pišu mediji.
Izvor: Mediji
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar