Politika 1

25.6.2026.

23:40

Inđijom odjekivalo "Aco Srbine"; Vučić: "Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore" VIDEO

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače ka Beogradu na skup "Srbija jedna porodica", poručivši da "žuljevi prođu, ali ovakvo zajedništvo i dobro raspoloženje ostaju".

Izvor: B92.net

Inđijom odjekivalo "Aco Srbine"; Vučić: "Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore" VIDEO Printscreen/Instagram/buducnostsrbijeav

Podeli:

1 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar