Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače ka Beogradu na skup "Srbija jedna porodica", poručivši da "žuljevi prođu, ali ovakvo zajedništvo i dobro raspoloženje ostaju".
Izvor: B92.net
Printscreen/Instagram/buducnostsrbijeav
Podeli:
Vaš komentar je uspešno snimljen i biće vidljiv nakon verifikacije administratora portala.
25.6.2026.
23:40
Inđijom odjekivalo "Aco Srbine"; Vučić: "Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore" VIDEO
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače ka Beogradu na skup "Srbija jedna porodica", poručivši da "žuljevi prođu, ali ovakvo zajedništvo i dobro raspoloženje ostaju".
Izvor: B92.net
Podeli:
Vrati se na vest
1 Ostavite komentar