Politika 6

22.6.2026.

11:51

Građani ujedinjeni: "Istrpeli smo mnogo tokom ovih 20 meseci divljanja blokadera"; "Nemaju nikakve šanse"

Na društvenoj mreži Iks pojavila se objava za koju može slobodno da se kaže da predstavlja mišljenje većinske Srbije, prenose mediji.

Izvor: Mediji

Građani ujedinjeni: "Istrpeli smo mnogo tokom ovih 20 meseci divljanja blokadera"; "Nemaju nikakve šanse" Antonio Ahel/ATAImages

Podeli:

6 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar