Naime, autor objave navodi da su građani tokom prethodnih meseci pokazali istrajnost i strpljenje uprkos, kako tvrdi, brojnim izazovima i političkim tenzijama."Istrpeli smo mnogo tokom ovih 20 meseci divljanja blokadera. Toliko da se čovek zapita odakle nam snaga, volja i živci da sve to izdržimo. Snagu smo crpeli iz ljubavi prema Srbiji. Praštali smo našoj zavedenoj braći kada su nas napadali, vređali, pljuvali i targetirali. Praštali smo i povlačili se - ne zato što smo se plašili, već zato što nismo želeli da se proliva bratska krv.Nadali smo se da će se urazumiti. Da će shvatiti da su zavedeni i da smo im mi, njihova braća po krvi, želeli samo dobro. Nadali smo se. Verovali smo. I nijednog trenutka nismo sumnjali ni u sebe, ni u Srbiju. Vodila nas je samo jedna misao - Srbija mora da pobedi. I uspeli smo, braćo i sestre. Uzdigli smo se, ojačali, zbili redove i pridobili nove ljude u naš čopor vukova koji budno i ponosno čuva Srbiju.Mi ne mašemo belom zastavom. Mi nosimo zastavu ljubavi, sloge i dobrote. Mi mašemo samo jednom zastavom, zastavom Srbije! I još nešto da vam kažem… Nisu imali nikakve šanse. Jer mi smo rođeni pobednici", navodi se u objavi na društvenoj mreži Iks. Istrpeli smo mnogo tokom ovih 20 meseci divljanja blokadera.Toliko da se čovek zapita odakle nam snaga, volja i živci da sve to izdržimo.Snagu smo crpeli iz ljubavi prema Srbiji. Praštali smo našoj zavedenoj braći kada su nas napadali, vređali, pljuvali i targetirali. Praštali…— Lepotica ili Zver (@IliZver95346) June 22, 2026
22.6.2026.
11:51
Građani ujedinjeni: "Istrpeli smo mnogo tokom ovih 20 meseci divljanja blokadera"; "Nemaju nikakve šanse"
Na društvenoj mreži Iks pojavila se objava za koju može slobodno da se kaže da predstavlja mišljenje većinske Srbije, prenose mediji.
Izvor: Mediji
Podeli:
Vrati se na vest
7 Ostavite komentar