23.06.2026.
14:46
Lažomer: "Pola čovek, pola kartica" VIDEO
Narodna skupština Srbije dobila je, izgleda, novi tehnološki iskorak – prisustvo bez prisustva, navodi Lažomer, a prenose mediji.
Kako navode, dok obični građani moraju lično da dođu na posao da bi se računalo da su bili tu, po novoj političkoj metodologiji Miloša Parandilovića dovoljno je da se pojavi kartica.
Opširnije u videu:
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar