Region
0
RINA
22.6.2026.
14:59
Ponovo bukti u Mostaru; Građanima rečeno da ne izlaze napolje
Zvaničnici grada Mostara upozorili su danas građane da zbog velikog požara i dima sa deponije Uborak ne izlaze napolje i ne koriste vodu iz otvorenih bunara i izvora u blizini deponije zbog gustog dima i prisustva štetnih supstanci u vazduhu.
Izvor: Tanjug
RINA
0 Komentari
Sortiraj po: