Kosovo
0
EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI
22.6.2026.
10:15
Kancelarija za KiM: "Otmica rudara Belaćevca bila uvod u masovno nasilje nad Srbima"
Kancelarija za Kosovo i Metohiju navela je danas da je otmica devetorice radnika površinskog kopa "Belaćevac", koju su teroristi takozvane "Oslobodilačke vojske Kosova" izveli na današnji dan 1998. godine bila uvod u masovno nasilje nad srpskim.
Izvor: Tanjug
EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI
0 Komentari
Sortiraj po: