Kosovo 0

22.6.2026.

10:15

Kancelarija za KiM: "Otmica rudara Belaćevca bila uvod u masovno nasilje nad Srbima"

Kancelarija za Kosovo i Metohiju navela je danas da je otmica devetorice radnika površinskog kopa "Belaćevac", koju su teroristi takozvane "Oslobodilačke vojske Kosova" izveli na današnji dan 1998. godine bila uvod u masovno nasilje nad srpskim.

Izvor: Tanjug

Kancelarija za KiM: "Otmica rudara Belaćevca bila uvod u masovno nasilje nad Srbima" EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI

Podeli:

0 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar