Svet 0

22.6.2026.

14:30

Šarif se oglasio nakon pregovora, izdvojio jednog čoveka; "Bez njega ne bi bilo napretka"

Premijer Pakistana Šehbaz Šarif izjavio je danas da je prvi sastanak Komiteta na visokom nivou u okviru Islamabadskog memoranduma o razumevanju uspešno završen u švajcarskom Burgenštoku.

Izvor: Tanjug

Šarif se oglasio nakon pregovora, izdvojio jednog čoveka; "Bez njega ne bi bilo napretka" URS FLUEELER / AFP / Profimedia

Podeli:

0 Ostavite komentar

Karaktera:  0/1500