22.06.2026.
7:41
Opozicionar uporedio blokadere sa diktatorima: "Hoćete da nam uvedete jednoumlje" VIDEO
Miloš Stanković iz DSS-a uporedio je studente blokadere sa diktatorima, prenose mediji.
U emisiji Utisak nedelje kod Olje Bećković Stankovć je istakao da oni hoće da uvedu jednoumlje.
O zahtevu studenata blokadera da odustanu od izbora i podrže njih Stanković je rekao:
"Mi sada vidimo da se ovde uporno radi na stvaranju jednoumlja! Znate, Mobutu Sese Seko je prinudio sve u svojoj državi da se priključe njegovoj političkoj stranci. Ja zato kažem, nama nije potrebna promena koja neće biti promena. Nama je potrebna promena politike i promena sistema vrednosti".
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar