Nova vest
NBA 0

28.6.2026.

18:47

Robinsona sele iz Njujorka, on poručuje: "Bilo bi sjajno..."

Mičel Robinson, NBA šampion sa Njujork Niksima, oglasio se povodom potpisivanja novog ugovora.

Autor:B92.sport

B92.sport
Robinsona sele iz Njujorka, on poručuje: "Bilo bi sjajno..."
EPA-EFE/ADAM DAVIS

Košarkaši Njujork Niksa su legendarnom plej-of serijom pobedili 16 utakmica izgubivši samo 3 na putu do šampionske titule, prve posle 53 godine za slavnu franšizu.

Kako je i sam vlasnik Džejms Dolan poručio, Niksi planiraju da istupe iz "second apron" odnosno drugog nivoa najvišeg dozvoljenog budžeta kako bi izbegli sankcije zamrzavanja pikova i visokih poreza.

Zbog toga će, kako se prvo mislilo, centar Mičel Robinson napustiti Njujork Nikse, a sada se američki košarkaš oglasio povodom čitave situacije.

"Videćemo šta će se dogoditi. Bilo bi sjajno da se vratim, da pokušamo još jednom da osvojimo titulu. Da odbranimo titulu. Postoji mogućnost za tako nešto", rekao je Mičel Robinson.

Njegovi komentari su veoma interesantni kada se pogleda da su ga gotovo svi američki mediji već iselili iz Njujork Niksa, a o nagoveštava povratak u "svoj" tim.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu