"Svima od srca nadstrešnicu," napisao je blokader kao komentar na objavi na mrežama.Podsetimo, veliki broj građana krenuo je danas iz više gradova Srbije ka Beogradu, gde će u subotu 27. juna biti održan veliki skup.Usput su ih građani dočekali osveženjem i rečima podrške.Printskrin
25.6.2026.
17:21
Jezive pretnje blokadera građanima koji pešače ka Beogradu FOTO
Građanima koji su krenuli pešice za Beograd blokaderi su uputili najmonstruoznije pretnje, preneli su mediji.
Izvor: Mediji
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar