Politika 5

25.6.2026.

13:15

Brnabić: "Svi u Predsedništvu su bili protiv, ali Vučić je izašao pred radnike GSP-a"

Predsednica Narodne Skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da će se u subotu 27. juna na skupu u Beogradu ispred Narodne Skupštine, čuti glas naroda koji želi mir i stabilnost, kao i da je važno što će se zajedno sa građanima praviti plan za budućnost.

Izvor: Prva TV, Tanjug

Brnabić: "Svi u Predsedništvu su bili protiv, ali Vučić je izašao pred radnike GSP-a" Printscreen/TV Prva

Podeli:

5 Ostavite komentar

Karaktera:  0/1500