On je naveo da medecima čita i sluša šta neki ljudi iz Demokratske stranke pišu o opoziciji, što, kao nekadašnji poslanik i funkcioner te partije, više ne može da ignoriše.Tako je naveo da je taj "nivo gluposti i bezobrazluka prevršio svaku meru".Screenshot/mediji
25.6.2026.
11:33
Goran Ješić: "Gluposti i bezobrazluk Demokratske stanke prevršili svaku meru" FOTO
Goran Ješić, jedan od opozicionih političara, oštro je kritikovao na društvenim mrežama Demokratsku stranku.
Izvor: Mediji
Podeli:
Vrati se na vest
4 Ostavite komentar