"Parlamentarna skupština Saveta Evrope usvoji rezoluciju koja je toliko kredibilna da za nju glasa 89 od 306 poslanika (29%!!!!!!) u kojoj pominje upotrebu zvučnog topa, za koji je Evropski sud za ljudska prava podvukao da ne postoji niti jedan dokaz da je upotrebljen na skupu 15. marta, i to onda odmah iskoristi Balša Božović (potpisan kao politikolog i političar?!?!) da na N1 izjavi da je Aleksandar Vućić 'čovek koji je pucao na svoje građane'. Nema zvučnog topa - Aleksandar Vučić je pucao na svoje građane! Nije Balši važno što je 89 od 306 poslanika glasalo za ovako idiotsku rezoluciju, njemu je važno da i to zloupotrebi protiv Srbije. Jedna idiotska stvar uvek povuče za sobom drugu idiotsku stvar. Što više i Savet Evrope i Evropski parlament guraju 'zvučni top', to manje ljudi glasa za te rezolucije. I njih je sramota, samo Balšu i ostale blokadere nije", napisala je Brnabić.Parlamentarna skupština Saveta Evrope usvoji rezoluciju koja je toliko kredibilna da za nju glasa 89 od 306 poslanika (29%!!!!!!) u kojoj pominje upotrebu zvučnog topa, za koji je Evropski sud za ljudska prava podvukao da ne postoji niti jedan dokaz da je upotrebljen na skupu 15.… pic.twitter.com/nP4U3KIYsC— Ana Brnabic (@anabrnabic) June 24, 2026
24.6.2026.
21:03
Brnabić: "Sve manje poslanika u SE glasa za rezolucije o 'zvučnom topu'"; "Njih je sramota, blokadere nije"
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić odgovorila je na tvrdnje politikologa Balše Božovića da je delegacija SNS "doživela fijasko".
Izvor: Mediji
Podeli:
Vrati se na vest
0 Ostavite komentar