27.06.2026.
14:32
N1 i blokaderi vređaju većinsku Srbiju: Prostor ispred Skupštine za njih je tor, a ljudi koji dolaze stoka
Opozicioni mediji i blokaderi nastavljaju da vređaju većinsku Srbiju, pa se tako na N1 moglo čuti da je prostor ispred Skupštine tor, a da su ljudi koji dolaze na danaṣ̌nji skup su stoka, prenose mediji.
Reporterka N1 razgovarala je sa građanima i pitala ih šta misle o današnjem skupu.
"Fascinirana sam šatorom na kom piše 16 meseci blokaderskog maltretiranja, na crnom šatoru, crvenim slovima, morbidno deluje", jedan je od komentara.
"Ja uglavnom idem pešice, pa me to mnogo ne pogađa, ali ovo čudo, ovaj tor što se pravi da mi koji živimo ovde ne možemo da pređemo ulicu, nego moramo da idemo okolo, tamo je kod mene sve zamandaljeno", bio je još jedan uvredljivi komentar.
Takođe, pojedini su rekli da je skup odvratan, kao i svaki dosad i da su sve to budalaštine.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar