26.06.2026.
11:34
Mali pozvao građane na veliki skup: "Vidimo se ispred Skupštine! Srbija pobeđuje" VIDEO
Ministar finansija Siniša Mali pozvao je na Instagramu građane da se pridruže velikom skupu u subotu, 27. juna u Beogradu.
"Vidimo se sutra ispred Doma Narodne Skupštine! Srbija pobedjuje", poručio je Mali.
"Poštovani građani Srbije, dragi narode, pozivam va da dođete ovde u subotu 27. juna ispred Narodne skupštine, ovde u Beogradu, da pokažemo šta je snaga Srbije. A snaga Srbije su ljudi, ljudi koji žele da Srbija raste, da napreduje, da nam rastu plate, da nam rastu penzije, da gradimo škole, bolnice, puteve, autoputeve, brze pruge, da našoj deci ostavimo lepšu i bolju Srbiju", istakao je Mali u video poruci objavljenoj na Instagram nalogu.
On je ispred Skupštine Srbije poručio svim građanima da dođu u što većem broju i pokažu složnu i snažnu Srbiju.
"Nećemo slike nasilja, nećemo mržnju, nećemo podele. Hoćemo mir, stabilnost, napredak, i zato vas pozivam: dođite ovde, u što većem broju, da pokažemo šta je jedinstvena, složna i snažna Srbija. Srbija pobeđuje, živela Srbija", naglasio je Mali.
Komentari 7
Pogledaj komentare Pošalji komentar