Nova vest
NBA 1

28.6.2026.

20:33

Lejkersi i Seltiksi "kradu" Denveru "snajperistu"

Kem Džonson je tražena roba ovog leta u NBA ligi.

Autor:B92.sport

B92.sport
Lejkersi i Seltiksi "kradu" Denveru "snajperistu"
Imagn Images / ddp USA / Profimedia

Kako smo već pisali, Denver Nagetsi su najavili da će biti veoma aktivni u letnjem prelaznom roku i svi sem Nikole Jokića su manje-više dostupni.

Ova informacija se jako dopala Boston Seltiksima i Los Anđeles Lejkersima koji su zainteresovani za usluge šutera Kema Džonsona.

U 54 nastupa prethodne sezone, Džonson je prosečno beležio 12,2 poena, 3,8 skokova i 2,4 asistencije, uz šut iz igre od 48,0% i 43,0% sa linije za tri poena.

Ti brojevi su niži u odnosu na prethodnu sezonu u Bruklin Netsima, kada je beležio prosečno 18,8 poena, 4,3 skoka i 3,4 asistencije po utakmici.

Denver je stekao Džonsona u razmeni u kojoj su Majkl Porter Džunior i nezaštićeni pik prve runde 2032. godine poslati u Bruklin Netse.

Što se ovog leta tiče, Nagetsi razmišljaju o trejdu Džonsona kako bi ostavili dovoljno prostora u seleri kepu za Pejtona Votsona, igrača koji za produžetak saradnje traži 30 miliona dolara.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu