Hronika 0

25.06.2026.

16:17

Radnik pao sa gradilišta u Novom Pazaru: Hitno prevezen u bolnicu, lekari prate njegovo stanje

U Novom Pazaru danas je došlo do nesreće na gradilištu koje se nalazi na uglu ulica Kej skopskih žrtava i Palih boraca, neposredno uz zgradu Kvele, kada je jedan građevinski radnik pao sa objekta u izgradnji.

Izvor: Sandžak Danas

Radnik pao sa gradilišta u Novom Pazaru: Hitno prevezen u bolnicu, lekari prate njegovo stanje
RINA

Podeli:

Prema prvim informacijama, reč je o radniku iz Turske koji je angažovan na izgradnji stambeno-poslovnog objekta. Nesreća se dogodila oko 13.30 časova, nakon čega su na lice mesta brzo stigle ekipe Hitne pomoći.

Povređenom radniku je pružena prva medicinska pomoć, posle čega je prevezen u zdravstvenu ustanovu.

Prema poslednjim informacijama, njegovo zdravstveno stanje je stabilno, ali se i dalje nalazi pod stalnim nadzorom lekara, koji prate njegovo stanje i obavljaju dodatne preglede kako bi utvrdili težinu zadobijenih povreda.

Za sada nisu poznate okolnosti koje su dovele do pada, niti da li je reč o nesrećnom slučaju ili eventualnom propustu u primeni mera zaštite na radu.

Očekuje se da će nadležne službe obaviti uviđaj i utvrditi sve činjenice u vezi sa ovim događajem. Više informacija biće poznato nakon završetka istrage i zvaničnog saopštenja nadležnih institucija.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: